راهنمای سایت

                        راهنمای ثبت نام، ورود و بازیابی رمز عبور در سایت «تکمیلی سمپاد»              

   ثبت نام در سایت

به منظور استفاده از امکانات سایت و خرید محتواهای آموزشی نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت «تکمیلی سمپاد»  دارید.

ثبت نام در سایت بسیار ساده بوده و کمتر از ۳۰ ثانیه وقت شما را خواهد گرفت.

1- در هر صفحه‌ای از سایت   takmilisampad.ir  که باشید می‌توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت نام در گوشه سمت راست بالا وارد صفحه ثبت نام شوید.

2- پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام فرم ثبت نام مطابق با شکل زیر برای شما نمایش داده می‌شود.

شماره 1: در فیلد مشخص شده شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
شماره 2: قوانین سایت را با کلیک بر روی عبارت آبی رنگ خوانده و تیک مربوط  به آن را علامت بزنید و سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

3- پس از وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل به صفحه بعدی وارد کردن کد فعالسازی هدایت خواهید شد.

شماره 1:  یک کد 5 رقمی برای شما پیامک یا ایمیل خواهد شد که باید آن را در این قسمت وارد کنید.
شماره 2: در صورتی که کد را به هر دلیلی دریافت نکردید می‌توانید بعد از  سپری شدن مدت زمان مشخص شده با کلیک بر روی «ارسال مجدد کد فعالسازی» مجددا  برای شما ارسال خواهد شد.
* توجه: در صورتی که برای بار دوم بر روی گزینه «ارسال مجدد کد فعالسازی» کلیک کردید اعتبار کد اول از بین خواهد رفت.

4- در این مرحله برای حساب کاربری خود رمزی تعیین کنید (برای مراجعات بعدی خاطر داشته باشید) و بر روی دکمه «ثبت نام» کلیک کنید.

هم  اکنون حساب کاربری شما در سایت ایجاد و فعال شده است لطفا دو مرحله بعدی  را نیز با دقت کامل کنید تا استفاده از سایت برای شما لذت‌بخش‌تر باشد.

5- در این مرحله باید نوع حساب کاربری خود را انتخاب کنید.

دو سطح کاربری قابل انتخاب است:
1- دانش آموز یا اولیا دانش آموز: این نوع حساب کاربری مناسب دانش آموزان و سایر کاربرانی که قصد دانلود نمونه سوالات یا شرکت در مسابقات علمی گاما را دارند.
2- معلم یا مربی: این  نوع مناسب دبیران محترم یا مسئولین مدارسی است که علاقه‌مند به ثبت نمونه  سوال در سایت هستند. با عضویت دبیر امکان ثبت اطلاعات و سوابق دبیر در سایت  فراهم می‌شود و یک صفحه اختصاصی برای معرفی دبیر ایجاد شده و انجام  فعالیت‌های مختلف مانند ثبت نمونه سوال، محتوای آموزشی، ایجاد و برگزاری  آزمون آنلاین و... در اختیاراتان برای کسب درآمد در پلتفرم گاما در  اختیاراتان قرار خواهد گرفت.

*  توجه: در انتخاب نوع کاربری خود دقت کنید. با توجه به تفاوت ساختاری و  تفاوت بین پروفایل کاربری معلم و دانش آموزی امکان تغییر در آینده وجود  ندارد.

6- پس از ثبت نوع حساب کاربری اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی و جنیست خود را جهت پیگیری مشکلات در آینده به دقت وارد کنید.

ورود به سایت:

1- در هر صفحه‌ای از سایت takmilisampad.ir که باشید می‌توانید با کلیک بر روی گزینه ورود در گوشه سمت راست بالا وارد سایت شوید.

 

2- پس از کلیک بر روی گزینه ورود صفحه‌ای به شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و بر روی «ورود» کلیک کنید.

شماره 1: در این قسمت شماره موبایل یا آدرس ایمیلی که قبلاً با آن ثبت نام کرده‌اید را وارد کنید.
شماره 2: در این قسمت رمز عبور خود را وارد کنید.
شماره 3: در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید مرحله‌ی بعدی را دنبال کنید.

بازیابی رمز عبور

1-  با کلیک بر روی گزینه «بازیابی رمز عبور» در صفحه ورود فرم زیر برای شما  نمایش داده می‌شود. لازم است در این قسمت شماره موبایل یا آدرس ایمیلی که  قبلاً با آن ثبت نام کرده‌اید را وارد کنید و بر روی «بازیابی رمز» کلیک کنید.

 2- مشابه مراحل ثبت نام کد بازیابی رمز برای شما پیامک یا ایمیل می‌شود. کد دریافتی را وارد کرده و بر روی «بازیابی رمز» کلیک کنید.

3-  در صورت تایید کد وارد شده توسط سامانه شما می‌توانید رمز جدیدی برای حساب  کاربری خود ایجاد نماییدد. بدین منظور فرمی به صورت زیر برای شما نمایش  داده خواهد شد.